Novinka

Krátká recenze: After: Polibek
Žánr: Drama / Romantický
Premiéra: 11.04.2019
Celkový čas: 106 minut
Režie: Jenny Gage
Námět: Anna Todd
Scénář: Susan McMartin
Obsazení: Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford, Selma Blair, Jennifer Beals, Meadow Williams, Peter Gallagher, Pia Mia, Inanna Sarkis, Samuel Larsen, Dylan Arnold, Swen Temmel, Rebecca Lee Robertson, Shane Paul McGhie, Khadijha Red Thunder
Krátká recenze: After: Polibek

 

Hlavní dějová linie tohoto snímku se točí kolem zamilovaného páru Hardinga - tajuplného krasavce s ne úplně dobrou pověstí a Tessy, pro níž je tento vztah vůbec první takovouto zkušeností. Jeho hlavní předností je pak skutečnost, že dokáže v divákovi vyvolat nesmírně silné emoce a vtáhnout jej do děje. 

 

After: Polibek ale rozhodně není jen filmem pro puberťačky, jak jsem v souvislosti s ním několikrát zaslechl, nýbrž na své si v něm přijdou i dospělí. Pro ně to může být příjemná vzpomínka na jejich mladá léta, kdy prožívali první pocity zamilovanosti a častokráte i svou první lásku. 

 

Oba představitelé hlavních rolí navíc předvádí impozantní herecké výkony. Hero Fiennes-Tiffin v roli Hardinga a Josephine Langford jakožto Tessa tak pomohli tomuto snímku, aby se zařadil mezi ty vůbec nejpovedenější, které jsem měl v letošním roce možnost zhlédnout. Ani ostatní však rozhodně nezklamali, plošně se dají výkony herců a komparzistů označit za velmi zdařilé. 

 

Nic vytknout nelze ani technickému zpracování snímku After: Polibek, to je naprosto bezchybné. Tento film tak zahřeje diváka u srdce nejen po stránce příběhové a herecké, ale též i po té vizuální. 

 

Vychází na DVD. Další nabídku romantických dramatických filmů naleznete zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

 

Přidáno: 12.07.2019

Novinky na facebooku