Novinka

Krátká recenze: Asterix a Tajemství kouzelného lektvaru
Žánr: Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
Premiéra: 20.12.2018
Celkový čas: 82 minut
Režie: Alexandre Astier, Louis Clichy
Námět: René Goscinny, Albert Uderzo
Scénář: Alexandre Astier
Obsazení: Christian Clavier, Guillaume Briat, Alex Lutz, Alexandre Astier, Elie Semoun, Daniel Mesguich, Bernard Alane, François Morel, Lionnel Astier, Florence Foresti
Krátká recenze: Asterix a Tajemství kouzelného lektvaru

 

Legendární a několika generacemi milovaná dvojice Asterix a Obelix se vrátila, tentokráte ve formě rodinného animovaného filmu. Ten si pro diváky přichystal skvělý a napínavý příběh, který nemá žádná hluchá místa, při nichž by se nedělo nic zajímavého, a jenž zabaví nejen mladé, ale i starší publikum. 

 

Hlavní dějová linie tohoto filmu se točí kolem příběhu druida Panoramixe, který po dlouhá léta střežil tajemství výroby kouzelného lektvaru, nicméně vzhledem ke svému vysokému věku usoudil, že jej již bude muset předat někomu dalšímu, někomu, kdo jej nezneužije. No, a právě s tímto nelehkým úkolem mu mají pomoci jeho přátelé - Asterix a Obelix. 

 

Samotný film je pak opravdu parádně technicky zpracován. Všechny modely postav a animace jsou zhotoveny bravurně a působí velice líbivým dojmem. Na tento snímek se tak i díky tomu dívá opravdu s radostí a potěšením. 

 

Pochválit bych chtěl taktéž český dabing, jenž se jednoznačně řadí k těm zdařilejším a jen podtrhuje můj kladný dojem z filmu Asterix a Tajemství kouzelného lektvaru.  

 

Pokud tedy hledáte pohodový film u nějž se dobře zabavíte, tak vězte, že zvolením tohoto animovaného snímku rozhodně vedle nešlápnete. 

 

Vychází na DVD. Ostatní animované pohádky na DVD najdete zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

Přidáno: 09.04.2019

Novinky na facebooku