Novinka

Krátká recenze: Batman a Harley Quinn
Žánr: Animovaný / Akční / Dobrodružný
Premiéra: 23.08.2017
Celkový čas: 14.8.2017
Režie: Sam Liu
Námět: Bruce W. Timm
Scénář: James Krieg, Bruce W. Timm
Obsazení: Melissa Rauch, Paget Brewster, Robin Atkin Downes, John DiMaggio, Kevin Michael Richardson, Kevin Conroy, Rob Paulsen, Mindy Sterling, Trevor Devall, Eric Bauza
Krátká recenze: Batman a Harley Quinn

 

Batmana ani Harley Quinn jistě není třeba příliš představovat. Ti dva by snad povahově nemohli být rozdílnější, takže když jsou v tomto filmu okolnostmi donucení spolupracovat, o slovní přestřelky mezi nimi není nouze. Přidejte k tomu ještě Batmanova věrného parťáka Nightwinga, který vůči Harley Quinn není ani zdaleka tak odměřený, a vydařená superhrdinská týmovka je na světě.

 

Film obsahuje vše, co byste od snímku tohoto žánru očekávali. Obratně propojuje více postav z DC univerza (přičemž platí, že čím víc o DC víte, tím víc si film vychutnáte), ačkoliv největší důraz je kladen na Harley Quinn. Vzhledem k její výstřednosti nesmí chybět velké množství vtipných scén, hlášky i situační komika. Navíc jako bonus dostaneme jedno velmi vydařené pěvecké číslo!

 

Příběh díky sympatické délce plyne jako o závod a jakmile si zvyknete na typicky „hranatou“ animaci, rovněž se na něj dobře dívá. Všichni herci navíc odvádějí dobrý hlasový výkon (Kevin Conroy je jako Batman výborný). Batman a Harley Quinn je tak snímek, jemuž jsou vlastní všechny ingredience kvalitního superhrdinského animáku – najdete v něm humor, akční scény, honičky, trochu erotického napětí a v neposlední řadě správně hrozivý superzáporácký plán, jehož porážka dá hrdinům pořádně zabrat.

 

Nyní na DVD.

 

Přidáno: 23.08.2017