Novinka

Krátká recenze: Čarodějovy hodiny
Žánr: Fantasy / Mysteriózní / Thriller / Rodinný / Komed
Premiéra: 18.10.2018
Celkový čas: 105 minut
Režie: Eli Roth
Námět: John Bellairs
Scénář: Eric Kripke
Obsazení: Jack Black, Cate Blanchett, Owen Vaccaro, Kyle MacLachlan, Colleen Camp, Renée Goldsberry, Sunny Suljic, Lorenza Izzo, Braxton Bjerken, Vanessa Anne Williams, De'Jon Watts, Eli Roth, Ricky Muse, Dylan Gage
Krátká recenze: Čarodějovy hodiny

 

Tento snímek jehož hlavní dějová linie se točí kolem dobrodružství Lewise (O. Vaccaro) a jeho strýčka Jonathana Barnavelta (J. Black)představuje ideální podívanou pro diváky všech věkových kategorií.  

 

Co na filmu zaujme na první pohled je jeho dechberoucí magická a tajuplná atmosféra. Ta dokáže diváka natolik pohltit, že jej bez nadsázky naprosto vtáhne do děje. Přesně to se stalo i mě, chvílemi jsem měl až pocit, že jsem součástí příběhu. Atmosféra je ještě navíc vyšperkovaná perfektně zvolenými kostýma prostředím. 

 

Film Čarodějovy hodiny je velmi zdařilým mixem několika na první pohled neslučitelných žánrů. Výsledkem je snímek, který je vtipným, děsivým a fascinujícím zároveň! Zážitek z jeho zhlédnutí je ještě silnější díky povedenému technickému zpracování - kameramani, zvukaři a střihači, ti všichni totiž odvedli famózní práci. 

 

Velmi dobré jsou i herecké výkony, a to napříč celým obsazením, od hlavních hrdinů až po komparzisty. Ze všeho nejvíce mě však oslovila Colleen Camp, která sice nedostávala tolik prostoru, ale pokaždé, když se v roli paní Hanchettové objevila na scéně, tak to stálo za to.  

 

Vychází na DVD a Blu-ray. Pokud patříte mezi fanoušky fantasy filmů, určitě se podívejte i na naší další nabídku kliknutím zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

Přidáno: 23.05.2019

Novinky na facebooku