Novinka

Krátká recenze: Holmes & Watson
Žánr: Dobrodružný / Komedie / Mysteriózní
Premiéra: 25.12.2018
Celkový čas: 89 minut
Režie: Etan Cohen
Scénář: Etan Cohen
Obsazení: Will Ferrell, John C. Reilly, Kelly Macdonald, Ralph Fiennes, Rebecca Hall, Hugh Laurie, Lauren Lapkus, Pam Ferris, Rob Brydon, Noah Jupe, Bella Ramsey, Steve Coogan, Bronson Webb, Adam Scherr, Michael Culkin, Kieran O'Brien
Krátká recenze: Holmes & Watson

 

Děj tohoto filmu se točí kolem dvojice předních detektivů Sherlocka Holmese (W.Ferrell) a Johna Watsona (J.Reilly), kteří byli pověřeni případem, jehož rozluštění umožní zachránit život samotné britské královny.

 

Snímek Holmes & Watson si srdce diváka získá nejen svou vtipností, zejména tedy pokud jste milovníkem absurdního a suchého britského humoru, tak si v tomto filmu přijdete na své, ale rovněž i tím, jak jej dokáže neustále překvapovat, ve filmu totiž není nouze o napínavé okamžiky a nečekané zvraty.

 

Kladný dojem z vizuální stránky tohoto snímku podtrhuje dobře zvolené prostředí, v němž se příběh odehrává, a perfektní kostýmy. Celkově atmosféra filmu je velice příjemná a pohodová, tudíž se na něj opravdu dobře dívá.

 

Rovněž povedené jsou i herecké výkony všech vystupujících herců. Osobně mě ale nejvíce zaujal ten Pam Ferris skvěle a s notnou dávkou pokory ztvárňující roli královny Viktorie.

 

Autoři filmu Holmes & Watson jej dokonale zvládli i po technické stránce. Výsledkem jsou bravurně natočené a dobře nasvětlené a ozvučené scény, jež divákovi zprostředkovávají filmový zážitek, který jej zaručeně potěší a pobaví.

 

Vychází na DVD. Další komedie z naší nabídky najdete zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

Přidáno: 14.03.2019

Novinky na facebooku