Novinka

Krátká recenze: Kazišuci
Žánr: Komedie
Premiéra: 26.4.2018
Celkový čas: 102 minut
Režie: Kay Cannon
Námět: Brian Kehoe, Jim Kehoe
Scénář: Brian Kehoe, Jim Kehoe
Obsazení: Leslie Mann, John Cena, Ike Barinholtz, Kathryn Newton, Geraldine Viswanathan, Gideon Adlon, Graham Phillips, Miles Robbins, Jimmy Bellinger, Gina Gershon, Ramona Young, June Diane Raphael, Sarayu Blue, Gary Cole, Colton Dunn, Hannibal Buress, Jake Picking, Rhoda Griffis, Jill Jane Clements, Emalie Noel, T.C. Carter
Krátká recenze: Kazišuci

 

Solidních komedií není nikdy dost. Obzvlášť těch, které jsou jako ušité na horké letní dny. Kazišuci představují ideální letní podívanou. Zabaví a poskytnou vtipný náhled na věčné téma: konflikt mezi rodiči a jejich dětmi.

 

Ačkoliv jde o komedii, je sympatické, že hrdinové nejsou pouhými jednorozměrnými figurkami. Každý z tří dospělých rodičů má nějakého toho kostlivce ve skříni, který ovlivňuje vztah s jejich dětmi. Nečekejte však sladkobolnou a kýčovitou podívanou - tento film má v první řadě v plánu bavit, a toho také úspěšně dosahuje. Velmi rychle nastolí úvodní myšlenku: rodiče chtějí zabránit svým dětem v sexu, a od tohoto okamžiku se již rozjíždí bláznivá podívaná plná nečekaných událostí.

 

Velká porce humoru vyplývá právě ze ztřeštěných situací, do nichž se rodiče během své výpravy dostanou. Díky tomu je komedie nepředvídatelná a s ohledem na rozumnou délku sto dva minut uteče velmi rychle. Herci se navíc do svých rolí dokonale ponořili, a trojka Leslie Mann, John Cena a Ike Barinholtz nemá chybu. Ani představitelky jejich dcer se za sebe stydět nemusí.

 

Kazišuci je sympatická, svižná a především vysoce vtipná podívaná, kterou ocení každý milovník tohoto žánru. Podívat se na ni můžete bez ohledu na věk, natolik univerzální její poselství a příběh jsou. Tak si film nenechte ujít!

 

Nyní vychází na DVD a Blu-ray. Pro další komedie stačí kliknout zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

Přidáno: 18.09.2018

Novinky na facebooku