Novinka

Krátká recenze: Kolo zázraků
Žánr: Drama
Premiéra: 4.1.2018
Celkový čas: 101 minut
Režie: Woody Allen
Námět: Woody Allen
Scénář: Woody Allen
Obsazení: Kate Winslet, Juno Temple, Justin Timberlake, Jim Belushi, Debi Mazar, Max Casella, Tony Sirico, Geneva Carr, Steve Schirripa, Candice A. Buenrostro, Marko Caka, Jack Gore, Bobby Slayton, Robert C. Kirk, Maddie Corman, Jenna Stern
Krátká recenze: Kolo zázraků

 

Málokterý režisér dokáže tak věrohodně zobrazit dávno zmizelé časy jako Woody Allen. Nostalgie, která je pro Allenovy filmy charakteristická, diváka snadno přenese do jiného prostoru i doby a dovolí mu se i do tohoto příběhu na skoro dvě hodiny úspěšně ponořit.

 

Příběh filmu se těžce charakterizuje v několika větách, jde o složitý propletenec osudů více lidí, které k sobě vzájemně poutají především rodinné a milostné vztahy. Allen rozehrává pestrou a zábavnou mozaiku, v níž o překvapení a zvraty není nouze.

 

Stejně jako v Allenových předchozích filmech, i Kolo zázraků obsahuje skvělé herecké obsazení. Kate Winslet svůj talent prokázala již v řadě filmů a její hrdinka Ginny navzdory všem lidským nedokonalostem působí sympaticky. Jim Belushi a Juno Temple rovněž nezklamali. A ačkoliv je Justin Timberlake stále známý spíš jako zpěvák než jako herec, ani on se za svůj výkon stydět nemusí.

 

Kolo zázraků zaujme především diváky, kteří se chtějí ponořit do silného lidského příběhu. Film je zároveň chytrý, vtipný, vřelý, propracovaný a zahřeje na duši. Woody Allen tak dokazuje, že i v pokročilém věku můžete vytvořit dílo, které stojí za zhlédnutí a z něhož si diváci mnohé odnesou. Výlet na Coney Island v 50. letech už dlouho nebyl tak příjemný!

 

Vychází na DVD a Bluray. Pokud máte zájem i o ostatní dramata, stačí kliknout zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

 

Přidáno: 13.05.2018

Novinky na facebooku