Novinka

Krátká recenze: Lajna
Žánr: Komedie
Premiéra: 7.11.2017
Celkový čas: 8x22 minut
Režie: Vladimír Skórka
Scénář: Petr Kolečko
Obsazení: Jiří Langmajer, Zdeněk Piškula, Norbert Lichý, Hana Vagnerová, Petra Špindlerová, Pavla Dostálová, Josef Kaluža, Marek Taclík, Václav Neužil ml., Kateřina Janečková, Jaromír Jágr, Štěpán Kozub, Barbora Kocmánková, Daniel Seman, Michal Škoda, Jiří Sedláček, Julie Šurková, Daniel Strejc, Vladimír Skórka, Petr Bednář, Michaela Kotková, Albert Čuba, Jiří Konečný, Dominik Hašek, David Viktora, Martin Papesch,
Krátká recenze: Lajna

 

Svižný a břiskný komediální seriál z hokejového prostředí se trefí do srdce nejen hokejových fandů a obyvatelů Havířova. Lajna se může bez rozpaků měřit i s kultovním seriálem Okresní přebor a podle mnohých diváků dokonce posouvá ,,lajnu’’ kvality českých sportovních seriálů ještě o malý kousek dál. Pestrá směsice postav, svižný děj a perfektní hlášky dohromady tvoří perfektně fungující a kompaktní celek, prakticky bez hluchých míst.

 

Prvotřídnímu herci Jiřímu Langmajerovi sedne role svérázného trenéra Hlouška jako ulitá. Drsňák, který se rozhodl udělat ze svého syna hokejovou legendu a z průměrného Havířova prvotřídní mančaft udělá pro dosažení svých cílů cokoliv. A proto to bude na ledě řádně jiskřit.

 

Herecká chemie mezi protagonisty funguje na výbornou a tak pestrý koktejl rozmanitých povah a osobností dodává seriálu tu správnou jiskru, ráz a říz. Je to právě onen osobitý a nezaměnitelný styl, který dělá Lajnu tolik výjimečnou.

 

Stručně shrnuto: Seriál je výtečná zábava pro odpočinek a vypuštění všedních starostí. Lajna vás rozhodně nezklame.

 

Vychází na DVD. Pro nabídku dalších TV seriálů stačí kliknout zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

 

Přidáno: 17.05.2018

Novinky na facebooku