Novinka

Krátká recenze: Léto s gentelmanem
Žánr: Komedie / Romantický
Premiéra: 14.02.2019
Celkový čas: 98 minut
Režie: Jiří Adamec
Scénář: Jaromír Hanzlík
Obsazení: Jaromír Hanzlík, Alena Antalová, Igor Bareš, Lucie Vondráčková, Miroslav Šimůnek, Tereza Kostková, Ivana Chýlková, Jana Boušková, Jan Vlasák, Arnošt Goldflam, Miroslav Etzler, Dana Batulková, Yvetta Blanarovičová, Petra Jungmanová, Jan Čenský, Zdeněk Žák, Pavel Soukup, Martin Kraus, Ladislav Županič, Jaromír Dulava, Ladislav Ladomirjak, Iva Hüttnerová, Norbert Lichý, Pavla Tomicová, Zdeněk Dušek, Mariana Franclová, David Šír, Miriam Kantorková, Denisa Pfauserová, Tobiáš Freja, Vladimír Čema
Krátká recenze: Léto s gentelmanem

 

Děj tohoto filmu, jenž vtipně pojednává o manželské krizi a poblouznění mysli v těchto krušných časech, se může na první pohled jevit jako jedno velké klišé, ovšem zdání klame, neboť autoři tohoto snímku jej pojali po svém a divákovi tak příběh postupně servíruje několikero zajímavých a nečekaných rozuzlení. 

 

Léto s gentlemanem je komedií, jež přímo překypuje humorem, který zaručeně pobaví jak mladší, tak i starší diváky. Celý tento humorný zážitek navíc skvěle podtrhuje skutečnost, že se film odehrává ve skvěle zachyceném absurdním prostředí českého venkova. 

 

Vyzdvihnout bych rovněž chtěl i parádní technické zpracování, jež si v mnohém nezadá s předními americkými filmovými studii. Divák si tak může plnými doušky užívat filmu a není nikterak rušen zbytečnými technologickými nedokonalostmi. 

 

Dosti mě oslovily i herecké výkony všech hlavních protagonistů. Nad všechny ovšem lehce vyčníval ten v podání Igora Bareše, kterému role vesnického vidláka a zhrzeného manžela padla jako ušitá. 

 

Vychází na DVD. Další české filmy z naší široké nabídky najdete zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

 

Přidáno: 14.05.2019

Novinky na facebooku