Novinka

Krátká recenze: Malá čarodějnice
Žánr: Pohádka / Rodinný / Fantasy / Komedie
Premiéra: 13.9.2018
Celkový čas: 103 minut
Režie: Mike Schaerer
Námět: Otfried Preußler
Scénář: Matthias Pacht
Obsazení: Karoline Herfurth, Suzanne von Borsody, Eveline Hall, Michael Gempart, Peter Rauch, Carolin Spieß, Therese Affolter, Luis Vorbach, Axel Prahl, Momo Beier, Marina Guerrini, Amelie Elisa Klein
Krátká recenze: Malá čarodějnice

 

Děj tohoto filmu se točí kolem „Malé čarodějnice“, která dostala nelehký úkol - do roka se musí stát dobrou čarodějkou. Ovšem čarodějnický svět není zvědavý na konání dobra, tudíž se během plnění této mise setká s celou řadou překážek, za největší z nich se dá pak považovat zlomyslná ježibaba Pingula.  

 

Nejvíce mě na tomto snímku zaujala jeho fantastická a okouzlující atmosféra, konkrétně tedy skvěle zvolené kostýmy a prostředí, kde se příběh odehrává, jež z jeho zhlédnutí dělají skutečný vizuální zážitek. Po technické stránce je tento film taktéž velmi dobře zpracovaný, tudíž při jeho sledování není divák rušen žádnými očividnými technickými chybami. 

 

Za velmi zdařilé bych označil i herecké výkony všech protagonistů tohoto filmu. Pokud bych však měl nějaký vyzdvihnout, tak by to byl jednoznačně ten Karoline Herfurth v roli hlavní postavy, která předvedla opravdu bravurní výkon, navíc šlo vidět, že si tuto roli vskutku užívá. 

 

Pokud hledáte dobře koukatelnou rodinnou pohádku s kvalitním a vtipným příběhem, navíc okořeněnou povedeným dabingem, tak snímek Malá čarodějnice za sebe mohu jednoznačně doporučit. 

 

Vychází na DVD. Ostatní pohádky na DVD najdete zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

Přidáno: 09.04.2019

Novinky na facebooku