Novinka

Krátká recenze: Máš jí!
Žánr: Komedie
Premiéra: 14.6.2018
Celkový čas: 94 minut
Režie: Jeff Tomsic
Scénář: Rob McKittrick, Mark Steilen
Obsazení: Jeremy Renner, Ed Helms, Hannibal Buress, Jon Hamm, Leslie Bibb, Annabelle Wallis, Isla Fisher, Rashida Jones, Jake Johnson, Brian Dennehy, Nora Dunn, Elijah Marcano, Steve Berg, Sebastian Maniscalco
Krátká recenze: Máš jí!

 

Pětice kamarádů, jejichž přátelství trvá již od raného dětství nyní prožívá již několikátou dekádu svých životů. Na první pohled jde o zdánlivě normální partičku se zajímavým složením. U rodičů bydlící kuřák marjánky, tmelič party, který se nebrání převléknout za stařenku či sebevědomý a úspěšný byznysmen. Při bližším poznání však zjistíte, že tahle partička má jeden podivný zvyk.

 

Jenou za rok se vrací do svých dětských let a po celý měsíc hrají „na babu“. I přesto, že žijí v různých státech USA, mají různé rodinné i ekonomické zázemí, snaží se touto kratochvílí rozpomenout, jak že jim bylo krásně, když byli ještě mladí. Komu „baba“ zůstane v daném měsíci jako poslednímu, prohrál a další rok musí snášet potupné posměšky ostatních.

 

Všichni protagonisté kvůli hře „na babu“ nacestují ročně stovky kilometrů a nastavují krk ve svých zaměstnáních i osobních životech. V sázce je i vzájemný vztah mezi naší pěticí.

 

Jednoho roku se stane, že se všichni ostatní spiknou proti Jerrymu. Jako jediný totiž za 30 let hraní nepoznal pachuť porážky. A protože zrovna chystá svoji svatbu, jeho kamarádi to vidí jako ideální příležitost k otupení jeho pozornosti a doufají, že konečně uvidí Jerryho na kolenou.

 

Máš ji! představuje lehkou a nenáročnou zábavou o síle přátelství a nostalgii po bezstarostných dětských rocích. Navzdory jednoduché zápletce a nikterak komplikovanému ději, což u komedie očekáváme, udržíte po celou dobu pozornost. Zejména kvůli humoru, který je občas trochu drsnější, ale nic, kvůli čemu byste si měli přikrývat uši. Potěší také herecké obsazení, kde si na své přijdou muži i ženy.

 

Vychází na DVD a Blu-ray. Další komedie naleznete zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

Přidáno: 02.10.2018

Novinky na facebooku