Novinka

Krátká recenze: Na špatné straně
Žánr: Krimi / Drama / Thriller
Premiéra: 22.03.2019
Celkový čas: 159 minut
Režie: S. Craig Zahler
Scénář: S. Craig Zahler
Obsazení: Mel Gibson, Vince Vaughn, Tory Kittles, Laurie Holden, Michael Jai White, Thomas Kretschmann, Jennifer Carpenter, Don Johnson, Udo Kier, Fred Melamed, Andrew Dunbar, Giacomo Baessato, Myles Truitt, Adam Tsekhman, Trezzo Mahoro, Primo Allon, Justine Warrington, Cardi Wong, Jenn Griffin, Dalias Blake, Vanessa Bell Calloway, Paul Rogic
Krátká recenze: Na špatné straně

 

Na špatné straně je filmem, který zachycuje boj dvou policistů jednak s po zuby ozbrojenými zločinci, ale zároveň i se systémem, jenž jim neustále hází klacky pod nohy. Jsou to právě policisté Antony (V. Vaughn) a Brett (M. Gibson), jejichž představitelé ve mně zanechali silně pozitivní dojmy, jejich herecké výkony totiž stály opravdu za to. 

 

Tento snímek patří mezi ty nejdelší, co jsem měl kdy možnost vidět, neboť trvá téměř 3 hodiny, nicméně každá jeho minuta je vyplněna zajímavým obsahem, tudíž diváka ani na chvíli nenudí. Za zmínku stojí i jeho specifická a tajuplná atmosféra, která člověka pohltí.

 

Na své si ve filmu Na špatné straně přijdou zejména milovníci akce a akčních scén, těch je zde totiž k vidění nespočet. Všechny z nich jsou přitom opravdu skvěle natočené a doslova při nich tuhne krev žilách. Je vidět, že se na tomto filmu rozhodně nešetřilo. 

 

Ten navíc vede k zamyšlení a zároveň poukazuje na problematiku přehnané korektnosti, jež je bohužel nedílnou součástí dnešní doby. Tento snímek je tak povedeným mixem akce, napětí a intelektuální zábavy. 

 

Vychází na DVD a Blu-ray. Pro milovníky thrillerů máme opravdu širokovu nabídku dalších titulů :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

 

Přidáno: 01.07.2019

Novinky na facebooku