Novinka

Krátká recenze: Příšerky z vesmíru
Žánr: Animovaný / Komedie / Rodinný
Premiéra: 14.6.2018
Celkový čas: 90 minut
Režie: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein, Sean Mc
Námět: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein
Scénář: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein
Obsazení: Callum Maloney, Dermot Magennis, Ian Coppinger, Paul Tylak, Lucy Carolan, Eoin Daly, Aileen Mythen, Simon Toal, Danna Davis, Susie Power, Eoin McCormick, Oisin Murray
Krátká recenze: Příšerky z vesmíru

 

Které dítě by nemělo rádo roztomilé mimozemšťany? Příšerky z vesmíru přivádí na scénu hned tři takové, a když se svérázní Mog, Nag a Wabo spřáhnou se samotářským chlapcem Luisem, je o zábavu vystaráno. Trojice mimozemšťanů má talent na to dostávat se do bizarních situací, a film tak sází jednu humornou situaci za druhou. Budete se u něj velice dobře bavit a nejednou se zasmějete. Poslouží tak jako výborná oddechová podívaná pro děti i dospělé.

 

Po stránce animace se na film velmi příjemně kouká. Luis vyhlíží roztomile a jeho tři mimozemští kamarádi jsou každý jiný, takže si je mezi sebou rozhodně plést nebudete. Mimika mimozemšťanů nemá chybu, obzvlášť když přijdou do kontaktu s něčím, co doposud neznali (a že takových věcí je na Zemi plno).

 

Díky krátké délce pouhou hodinu a půl film uteče jako voda, což nahrává případnému opakovanému zhlédnutí. Kromě podařeného příběhu, sympatických hrdinů a solidní porce humoru navíc dětem nabídne morální poselství, takže si z něj odnesou i něco navíc. Příšerky z vesmíru jsou tak filmem, na které se nemusíte bát své ratolesti vzít... nebo se na něj klidně podívejte sami. Vychutnáte si ho v obou případech.

 

Vychází na DVD. Pro další animáky stačí kliknout zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

 

Přidáno: 08.11.2018

Novinky na facebooku