Novinka

Krátká recenze: Psí veličenstvo Corgi
Žánr: Animovaný
Premiéra: 07.03.2019
Celkový čas: 92 minut
Režie: Ben Stassen
Scénář: Rob Sprackling, Johnny Smith
Obsazení: Julie Walters, Sheridan Smith, Ray Winstone, Jack Whitehall, Matt Lucas, Tom Courtenay, Colin McFarlane, Nina Wadia, Sarah Hadland, Kulvinder Ghir, Iain McKee, Anthony Skordi
Krátká recenze: Psí veličenstvo Corgi

 

Psí veličenstvo je snímkem z dílny malé belgické produkční společnosti nWave Pictures, ovšem co se kvality zpracování a zábavnosti filmu týče si nezadá s předními americkými filmovými studii. Rovněž atmosféra tohoto animáku je přímo úchvatná, příběh se totiž odehrává za zdmi Buckinghamského paláce, z něhož sálá kus historie 

 

Když už se zde zmiňuji o příběhu, tak ten diváka rozhodně nenudí, ba naopak, člověk se při něm skvěle pobaví a zasměje. Ve filmu se navíc neustále něco děje, ten vás tak doslova pohltí a získá si vaši pozornost. 

 

Autorům se též tento snímek povedl zvládnout mistrně i po technické stránce, všechny animace a modely postav působí více než obstojně. Můj kladný dojem ze zpracování tohoto animovaného filmu korunuje povedený dabing, jenž příjemně doprovází celý jeho průběh.  

 

Snímek Psí veličenstvo není rozhodně filmem jen pro děti, jsem skálopevně přesvědčen o tom, že dokáže potěšit diváky všech generací. Ať už tedy hledáte film na dlouhé letní večery či deštivé podzimní dny, snímek Psí veličenstvo mohu za sebe jednoznačně doporučit. 

 

Vychází na DVD. Další animované pohádky z naší nabídky najdete zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

 

Přidáno: 01.07.2019

Novinky na facebooku