Novinka

Krátká recenze: SuperFly
Žánr: Akční / Krimi / Thriller
Premiéra: 13.6.2018
Celkový čas: 116 minut
Režie: Director X.
Námět: Phillip Fenty
Scénář: Alex Tse
Obsazení: Jennifer Morrison, Trevor Jackson, Michael Kenneth Williams, Esai Morales, Lex Scott Davis, Andrea Londo, Allen Maldonado, Jason Mitchell, Omar Chaparro, Michael Beasley, L. Warren Young, Jacob Ming-Trent, Adriyan Rae, Terayle Hill, Aundrea Smith, Dawntavia Bullard, Big Boi
Krátká recenze: SuperFly

 

Superfly se nechává inspirovat kultovním filmem Super Fly z roku 1972, a jeho koncept úspěšně převádí do 21. století. Jde o dynamický snímek primárně orientovaný na pánské publikum. Mohou si ho však vychutnat i ženy a dívky naladěné na drsnější podívanou.

 

Film rychle ubíhá dopředu, a jeho necelé dvě hodiny utečou velmi rychle. Hlavní hrdina se pohybuje v prostředí, které by si většina z nás nepřála okusit na vlastní kůži - to ovšem nic nemění na skutečnosti, že je fascinující ho sledovat. Není v něm nouze o napínavé a akční okamžiky, při nichž neodtrhnete oči z obrazovky. Velmi záhy pochopíme, že hlavnímu hrdinovi jde o všechno a aby si zachoval svůj život, bude muset čelit nejednomu nebezpečí. To z filmu činí strhující podívanou, která diváka brzy po svém začátku zaháčkuje a nepustí ho až do samého konce.

 

Trevor Jackson se do své role drogového dealera úspěšně vžil a provádí nás nabušeným příběhem, který je nejenom napínavý, ale rovněž vizuálně poutavý. Film občas svou estetikou připomíná hudební klipy, ale navíc nabídne zajímavého hrdinu a vnímavějšího diváka rovněž přiměje k zamyšlení. Superfly tak dostává svému názvu - je opravdu super.

 

Vychází na DVD. Pro další akční filmy stačí kliknout zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

Přidáno: 08.11.2018

Novinky na facebooku