Novinka

Krátká recenze: Tenkrát v Kalifornii
Žánr: Komedie / Akční
Premiéra: 16.6.2017
Celkový čas: 94 minut
Režie: Mark Cullen, Robb Cullen
Námět: Mark Cullen, Robb Cullen
Scénář: Mark Cullen, Robb Cullen
Obsazení: Bruce Willis, Jason Momoa, John Goodman, Thomas Middleditch, Famke Janssen, Stephanie Sigman, Adam Goldberg, Adrian Martinez, Kal Penn, Elisabeth Röhm, Wood Harris, Emily Robinson, Maurice Compte, Billy Gardell, Victor Ortiz, Ken Davitian, Ralph Garman, Keith Jardine, Kevin Breznahan, Candice Coke, Ana Flavia Gavlak, India Wadsworth, Anthony Martins, Sol Rodriguez, David Arquette, Christopher McDonald
Krátká recenze: Tenkrát v Kalifornii

 

Léto se blíží a s ním nastává čas odlehčených podívaných, akčních snímků a komedií. Tenkrát v Kalifornii v sobě spojuje oba žánry a činí tak s přehledem.

 

Bruce Willis se proslavil rolemi drsňáků v akčních filmech. Jeho Steve je stejně odvážný a vynalézavý jako Willisovi jiní hrdinové, ale nepostrádá smysl pro humor. Což mu bude jedině k užitku vzhledem k absurditě situací, do nichž se během pátrání po svém psovi dostává. Willis se do své role dokonale ponořil a úspěšně si dělá legraci sám ze sebe.

 

Film srší humorem, není v něm nouze o slovní přestřelky ani nezapomenutelné bizarní okamžiky. Přibližně hodina a půl příběhu tak uteče velmi rychle. U filmu se snadno odreagujete, během vtipných scén zasmějete, akční momenty se také povedly, takže po této stránce se snímku nedá nic vytknout.

 

Kromě Willise si zaslouží pochválit rovněž John Goodman v roli Steveova parťáka a Jason Momoa, který se úspěšně vtělil do postavy velmi vtipného záporáka. Jestli jste tedy naladěni na zábavnou akční letní oddechovku, Tenkrát v Kalifornii je ta pravá podívaná pro vás. Obzvlášť jestli milujete psy.

 

Nyní vychází na DVD. Pokud máte zájem i o ostatní akční filmy, stačí kliknout zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

Přidáno: 14.07.2018

Novinky na facebooku