Novinka

Krátká recenze: Triky s trpaslíky
Žánr: Animovaný / Dobrodružný / Rodinný
Premiéra: 1.3.2018
Celkový čas: 85 minut
Režie: Peter Lepeniotis
Námět: Kyle Newman, Micah Herman
Scénář: Michael Schwartz, Zina Zaflow
Obsazení: Josh Peck, Becky G, Olivia Holt, Tara Strong, David Koechner, Nash Grier, George Lopez, Madison De La Garza, Jeff Dunham, Patrick Stump
Krátká recenze: Triky s trpaslíky

 

Triky s trpaslíky splňují všechny předpoklady pro ideální rodinný film, který si vychutnají dospělí i jejich děti. Díky střídmé délce pouhých osmdesát pět minut se příběh rozvíjí rychlým tempem. Velmi brzy nás společně s hlavní hrdinkou Chloe uvrhne do děje a od toho okamžiku ani na vteřinu nepoleví.

 

Po stránce animace film rovněž nezklame. Trpaslíci i lidští hrdinové mají vydařenou mimiku a jejich výrazivo leckdy stojí za to. Tvůrci kreativním způsobem pracovali s barvami, takže se na film příjemně dívá a lahodí oku.

 

Velkým plusem jsou hlavní hrdinové. Chloe působí sympaticky a když spojí síly s trpaslíky na zahrádce svého nového domu, je snadné jim držet palce. Obzvlášť když se pustí do dobrodružství, které by jim záviděl nejeden dětský divák. Ve filmu nechybí napínavé okamžiky ani humorné chvilky. Během sledování se tak nejednou zasmějete. Herci navíc odvedli dobrou hlasovou práci a z jejich výkonů jde poznat, že je práce na filmu podle všeho bavila.

 

Pochválit si zaslouží též vhodně zvolený hudební doprovod. Písničky nadchnou obzvlášť dětské diváky, neboť filmu ještě víc dodávají na energii a živosti.

 

Triky s trpaslíky je milý a vydařený film, který vám zkrátí nudnou chvíli a na který se můžete bez obav podívat sami nebo i se svými dětmi.

 

Vychází na DVD. Pro další animáky v naší nabídce stačí kliknout zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

Přidáno: 01.11.2018

Novinky na facebooku