Novinka

Krátká recenze: Úhoři mají nabito
Žánr: Komedie / Drama / Krimi / Thriller
Premiéra: 21.02.2019
Celkový čas: 101 minut
Režie: Vladimír Michálek
Scénář: Petr Pýcha
Obsazení: Oldřich Kaiser, Kryštof Hádek, Matěj Hádek, Jiří Vyorálek, Patrik Holubář, Anna Kameníková, Matěj Ruppert, Martin Sitta, Jiří Lábus, Pavel Slabý
Krátká recenze: Úhoři mají nabito

 

Úhoři mají nabito jsou černou komedií, jež vtipně pojednává o boji hlavních protagonistů se stereotypy života v dospělosti, a snahou stát se nezapomenutelnými a uznávanými hrdiny po vzoru Robina Hooda či Juraje Jánošíka.  

 

Film má pro diváka nachystáno hvězdné herecké obsazení v čele s nerozlučnou dvojic

í Jiří Lábus a Oldřich Kaiser. Nejvíce v něm však dle mého názoru zazářil Kryštof Hádek, jemuž padla role jednoho z členů falešné URNY Karlose jako ulitá. 

Autorům snímku Úhoři mají nabito se povedlo skvěle zvolit kostýmy a lokace, které mu společně dodávají na autentičnosti, díky čemuž se člověk dokáže snadno vcítit do kůže hlavních hrdinů a je tak doslova vtažen do děje. Film navíc příjemně rychle utíká a je pln akcí nabitých scén. Atmosféra tohoto snímku se pak dá označit za velice uvolněnou, byť v dramatických chvílích značně houstne, což je ale žádoucí. 

 

Tato černá komedie je zdařilou i z hlediska technického zpracování, k němuž nemám žádných výhrad, vše je zde zpracováno opravdu profesionálně. Výsledkem je film, na nějž se velice dobře kouká, a to jak po vizuální, tak i po příběhové stránce. 

 

 Vychází na DVD. Další české filmy z naší nabídky najdete zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

Přidáno: 01.07.2019

Novinky na facebooku