Novinka

Krátká recenze: Vilík: Rychle a vesele
Žánr: Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
Premiéra: 11.10.2018
Celkový čas: 85 minut
Režie: Yusry Abdul Halim
Scénář: Keith Brumpton, Peter Hynes, Yusry Abdul Halim
Obsazení: Ogie Banks, Gavin Yap, Francis Lee, Brock Powell, Jay Sheldon, Barbara Goodson, Thomas Pang, Raymond Orta, Armando Valdes-Kennedy, Diong Chae Lian, Chris Jai Alex, Joe Murray, Ghafir Akbar
Krátká recenze: Vilík: Rychle a vesele

 

Děj tohoto animovaného filmu se točí kolem Vilíka, malého taxíku, jehož snem je být králem silnic v jeho městě. Ovšem do cesty se mu připlete modelka Belly, která se stane jeho novým smyslem života. Ovšem o její přízeň bude muset bojovat, leč ne tedy doslova, s jejím současným přítelem Benem. 

 

Zprvu musím především konstatovat to, že způsob, jakým je film Vilík: Rychle a vesele skvěle naanimován zcela předčil mé očekávání. Měl jsem totiž obavy, že jeho zpracování zůstane ve stínu podobně laděného animovaného filmu Auta, nicméně ty se ukázaly jakožto nerelevantní 

 

Z tohoto snímku vyzařuje pohodová atmosféra, jež je navíc okořeněna vtipy, které zaručeně pobaví diváky všech generací, tudíž tento snímek mohu jednoznačně doporučit i jakožto vhodný film například pro rodinné promítání. 

 

Rovněž mě velice potěšil i povedený český dabing, díky němuž se zhlédnutí tohoto filmu stává ještě lepším a hodnotnějším zážitkem. 

 

Vilík: Rychle a vesele zkrátka nenudí, dokáže zaujmout a divákovu pozornost bez problémů udrží po celou dobu svého trvání, neboť je pln zábavných, ale do jisté míry i poučných scén.

 

Vychází na DVD. Další animáky z naší široké nabídky najdete zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

 

Přidáno: 21.03.2019

Novinky na facebooku