Novinka

Krátká recenze: Villa Capri
Žánr: Akční / Komedie
Premiéra: 14.07.2018
Celkový čas: 91 minut
Režie: Ron Shelton
Námět: Ron Shelton
Scénář: Ron Shelton
Obsazení: Morgan Freeman, Tommy Lee Jones, Rene Russo, Joe Pantoliano, Sheryl Lee Ralph, Jane Seymour, Glenne Headly, Elizabeth Ashley, Mel Raido, Nick Peine, Graham Beckel, George Wallace, Drago Sumonja, Kat Sawyer, Oscar Avila, Alma Sisneros, Johnny Mathis, Dave Colon
Krátká recenze: Villa Capri

 

Villa Capri se řadí do kategorie filmů, které úspěšně kombinují akci a humor. Zpočátku se zdá, že půjde o nefalšovanou komedii (s nádechem romance), ale po příchodu mafie na scénu se situace změní. Film i nadále působí odlehčeně jako správná letní oddechová podívaná, ale vedle humorných okamžiků se v něm začnou objevovat i ty napínavé.

 

Příběh díky sympatické stopáži pouhou hodinu a půl velmi rychle ubíhá dopředu. Film tak subjektivně působí ještě kratším dojmem a nemá šanci začít nudit. O to se postará i velké množství vtipných scén a slovních přestřelek mezi postavami.

 

Největším kladem snímku je bezpochyby jeho herecké obsazení. Morgan Freeman i Tommy Lee Jones se právem stačili během své dlouhé kariéry zařadit mezi legendy, a zde znovu dokazují svůj talent. Nešetří šarmem, vzájemně se výborně doplňují a jejich konfrontace nemají chybu. Navíc to vypadá, že si natáčení filmu užívali, což se zpětně odráží na celkové pozitivní náladě tohoto snímku.

 

Villa Capri se zařadí po bok vydařených odpočinkových podívaných, které by si neměl nechat žádný divák se zájmem o vtipné a zároveň napínavé filmy. Nejvíce ho pak ocení fanoušci Freemana a Jonese, ale na své si přijdou všichni, kteří se potřebují odreagovat u sympatického díla.

 

Nyní vychází na DVD. Pro nabídku dalších akčních filmů stačí kliknout zde :)

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

 

 

 

Přidáno: 14.07.2018

Novinky na facebooku