Novinka

Noční zvířata
Žánr: Psychologický / Thriller / Drama
Premiéra: 18.11.2016
Celkový čas: 116 minut
Režie: Tom Ford
Námět: Austin Wright
Scénář: Tom Ford
Obsazení: Amy Adams, Jake Gyllenhaal, Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson, Isla Fisher, Ellie Bamber, Armie Hammer, Karl Glusman, Robert Aramayo, Laura Linney, Andrea Riseborough, Michael Sheen, India Menuez, Franco Vega, Zawe Ashton, Graham Beckel, Neil Jackson, Jena Malone, Kristin Bauer van Straten, Moose Ali Khan, Nick Hounslow, Chelsea Taylor, Jack Wallace, Maria Zyrianova
Noční zvířata

 

Hlavní hrdinka Susan Morrow (Amy Adams) je kurátorkou galerie módního umění. Peníze nepostrádá, avšak její život je velmi prázdný, a tak tuto prázdnotu vyvažuje svou impozantní kreativitou. Vystavuje totiž velmi šokující exponáty. Avšak ne vždy byl Susanin rodinný život prázdný. Vyhledávaná umělkyně totiž kdysi měla za manžele podobně umělecky talentovaného manžela, spisovatele. Ten ale nebyl zdaleka tak úspěšný jako ona, a možná právě proto si dědičku ze zbohatlické rodiny nedokázal udržet.

 

Rozhodl se proto tedy vrátit úder prostřednictvím svého díla Noční zvířata, přičemž přinese Susan k přečtení pracovní výtisk tohoto románu. Hlavním hrdinou tohoto románu je Tony (ve filmu také Jake Gyllenhaal), ten jednoho dne vezme svou manželku a dceru na dovolenou do Nového Mexika. Tuto dovolenou však překazí náhodné noční setkání s trojicí násilníků na opuštěné texaské dálnici. Tonyho manželka s dospívající dcerou jsou uneseny. Tony se je pokouší s pomocí cynického detektiva vypátrat, avšak naděje na jejich nalezení se zdá být zcela mizivá. Postupně si, při čtení tohoto díla, Susan uvědomuje, že beletrie je vlastně jakousi paralelou k jejímu vztahu s bývalým manželem.

 

Tento snímek můžete mít i vy již nyní na DVD či Blu-ray.

 

Přidáno: 10.03.2017

Novinky na facebooku