Novinka

Ouija: Zrození zla
Žánr: Horor
Premiéra: 21.10.2016
Celkový čas: 99 minut
Režie: Mike Flanagan
Scénář: Mike Flanagan, Jeff Howard
Obsazení: Elizabeth Reaser, Henry Thomas, Lulu Wilson, Doug Jones, Annalise Basso, Sam Anderson, Ele Keats, Alexis G. Zall, Kate Siegel, Halle Charlton, Parker Mack, Lin Shaye
Ouija: Zrození zla

 

Scénář napsal nadaný režisér Mike Flanagan, který se výborně uvedl již svým hororem Oculus (2013). Děj filmu Ouija: Zrození zla zasadil do roku 1965, do zlatých šedesátých let. Tato stylizace filmu prospívá a dodává mu jedinečnou atmosféru.

 

Vše se stejně jako v předchozím filmu opět točí kolem na první pohled nevinné hrací tabulky Ouija, která má sloužit ke komunikaci s mrtvými. Problém je, že tato démonická hra funguje. To zjistí i mladá vdova v podání Elizabeth Reaser, která se živí vykládáním budoucnosti a komunikováním se zemřelými. Jejím prostřednictvím mohou klienti oslovit mrtvé a položit jim tři otázky.

 

Nepříliš úspěšná okultní podvodnice se pomocí nové hry snaží oživit do té doby poněkud skomírající živnost. To se jí povede, když vyjde najevo, že její mladší dcera (na rozdíl od ní) skrze hru se zemřelými skutečně komunikovat dokáže.

 

Její matka toho chce využít jednak k oživení svého podnikání a jednak ke komunikaci se svým zesnulým manželem. Velmi rychle však zjistí, že s duchy není radno si zahrávat a že mají své vlastní záměry. Děsuplná hra Ouija začíná...

 

Film Ouija: Zrození zla je povedený, dobře natočený horor se silným příběhem, který jistě potěší všechny milovníky hororů.

 

Nyní zakoupíte na DVD a Blu-ray .

 

Přidáno: 29.03.2017

Novinky na facebooku