Novinka

Pařba o Vánocích
Žánr: Komedie
Premiéra: 9.12.2016
Celkový čas: 105 minut
Režie: Josh Gordon, Will Speck
Scénář: Justin Malen, Dan Mazer, Laura Solon
Obsazení: Todd Joseph Miller, Jason Bateman, Jennifer Aniston, Kate McKinnon, Olivia Munn, Jamie Chung, Abbey Lee, Courtney B. Vance, Randall Park, Jillian Bell, Karan Soni, Rob Corddry, Matt Walsh, Oliver Cooper, David Kallaway
Pařba o Vánocích

 

Nenechejte se zmást, snímek nemá nic společného se slavnou sérií, kterou odstartovala už v roce 2009 Pařba ve Vegas. Tedy něco společného by tu přece jen bylo – smysl pro humor a schopnost bavit. A to je to, co od komedií divák konec konců čeká.

 

Snímek nabitý bláznivými scénkami a veselou vánoční náladou stojí na jednoduché zápletce. Clay (Todd Joseph Miller) pracuje jako vedoucí pobočky jedné nejmenované IT firmy, kterou spolu se svou sestrou Carol (Jennifer Aniston) zdědili po otci. Firma se dostane do finanční tísně a Clayova sestra, působící ve funkci generální ředitelky společnosti, je nucena zavírat postupně jednu pobočku za druhou. Na řadě je nyní i pobočka, které šéfuje Clay.

 

Ten se s nešťastným osudem firmy nechce v žádném případě smířit. Rozhodne se za pomoci svého kamaráda a kolegy Joshe (Jason Bateman) čelit nepříjemné situaci tím, že uspořádá velkolepý, nezapomenutelný vánoční večírek. Na něm má v plánu domluvit spolupráci s významným klientem. Podpis nové smlouvy je jedinou nadějí firmy na přežití.

 

Jenže oslava se poněkud vymkne z rukou…

 

Pařba o Vánocích je klasickou hollywoodskou střeštěnou oddechovkou s vtipně napsanými dialogy, svižným tempem a dobrými herci. Pobavíte se u ní a odpočinete si.

 

Zakoupíte na DVD.

 

 

Přidáno: 24.03.2017

Novinky na facebooku