Novinka

Recenze: Ladíme 3
Žánr: Komedie / Hudební
Premiéra: 21.12.2017
Celkový čas: 93 minut
Režie: Trish Massieu
Námět: Kay Cannon
Scénář: Kay Cannon, Mike White
Obsazení: Anna Kendrick, Hailee Steinfeld, Elizabeth Banks, Brittany Snow, Rebel Wilson, Ruby Rose, Anna Camp, Alexis Knapp, DJ Khaled, Kelley Jakle, John Lithgow, Matt Lanter, Hana Mae Lee, Guy Burnet, Shelley Regner, Ester Dean, Chrissie Fit, Wil Gonzalez, Andy Allo, Venzella Joy, Hannah Fairlight, John Michael Higgins
Recenze: Ladíme 3

 

Ladíme 3 s úspěchem navazuje na předchozí dva díly oblíbené hudební série, kterou ocení diváci libovolného věku. Třetí část obsahuje vše, díky čemu se na sérii vyplatí podívat - sympatické hrdinky, vydařená hudební čísla a značnou dávku humoru.

 

Příběh celou dobu udržuje vysoké tempo, čemuž napomáhá i velice rozumná délka pouhých devadesát tři minut. Ačkoliv život jednotlivých hrdinek není jednoduchý, filmu se přesto daří působit optimisticky a zahřeje na duši. Jde o výbornou oddechovku, která vás na chvíli zvládne vytrhnout ze shonu a stresu každodenního života.

 

Zúčastněné herečky odvádějí výborné výkony. Anna Kendrick působí stejně sympaticky a přirozeně jako v předchozích dílech. Ani zbytek obsazení se neztratil, především Rebel Wilson srší humorem.

 

Pochválit si zaslouží i hudební čísla, která jsou svižná, energická a po stránce choreografie propracovaná, takže si při sledování filmu dost možná budete vesele podupávat do rytmu.

 

Ladíme 3 je ideální film na chvíle odpočinku. Pobaví, uvolní a dokáže, že i třetí díl rozjeté série si může udržet vysokou kvalitu.

 

Nyní vychází na DVD a Blu-ray nebo v kolekci všech tří dílů na DVD.

 

Filmy, pohádky a hudba - vše pod jednou střechou, to je www.filmnadvd.cz.

 

 

Přidáno: 13.04.2018

Novinky na facebooku